O nas

o_nas

Sandra Biela- fizjoterapeutka i kosmetolog. Specjalizuje się w masażu twarzy, leczniczym masażu pleców, zabiegach antycellulitowych oraz zabiegach anty-aging. Ukończyła liczne kursy z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz kongresach.

Izabella Biela- technik kosmetyki. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, pedicure oraz zabiegach oprawy oka. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń oraz warsztatów. Specjalistka od zabiegów oczyszczających oraz złuszczających.

Współpracują z nami:

lek. med. Dorota Gierasińska-Gawlik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Środki o działaniu przeciwdrobnoustrojowym stosowane w preparatach kosmetycznych”.
Jest aktywnym członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Stale, konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach praktycznych organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe oraz producentów sprzętu z zakresu medycyny estetycznej oraz holistycznej terapii Anti – Ageing. Jest aktywnym członkiem IMCAS (International Master Course on Aging Skin).

lek. med. Joanna Wójcik
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistka II stopnia Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ukończyła także Studia Podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Niekorzystny wpływ promieniowania ultrafioletowego na skórę i metody fotoprotekcji”.

Od kilkunastu lat prowadzi własną indywidualną praktykę lekarską. W latach 2007-2008 doskonaliła swoje umiejętności, pracując w Royale Hayat Hospital w Kuwejcie w Klinice Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej, gdzie zapoznawała się m.in. z innowacyjną terapią laserami frakcyjnymi FRAXEL.

Od wielu lat konsekwentnie inwestuje w swoje wykształcenie, uczestnicząc w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i za granicą. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i technikę zabiegową, biorąc udział w szkoleniach IMCAS (International Master Course on Aging Skin).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

PRODUKTY

bandi07

BANDI | Krem z witaminą C SPF 20

Krem na dzień przeznaczony do pielęgnacji skóry z przebarwieniami

bandi05

BANDI | Płyn Micelarny

Preparat oczyszcza z makijażu i zanieczyszczeń

bandi06

BANDI | Nocna kuracja nawilżająca

Preparat o bogatym składzie substancji aktywnych

bandi03

BANDI | Kojący żel myjący

Delikatny żel o doskonałych właściwościach

bandi04

BANDI | Ultimate elixir

Wyjątkowo lekki preparat typu all-in-one

bandi02

BANDI | Nawilżający Balsam do Ciała

Lekki, delikatnie opalizujący balsam

bandi01

BANDI | Krem Wyrównujący Koloryt

Delikatny krem tonujący